مهاجرت به آلمان از سراسر جهان از طریق Chancenkarte یا کارت فرصت در 2023

بر اساس گزارش فوربس، آلمان در رده‌بندی ۱۳امین کشور برای انجام کسب و کار است. از نظر برابری قدرت خرید، اقتصاد آلمان در بین کشورهای اروپایی بزرگترین و در کل جهان پنجمین مقام را دارد. بنابراین، فرصت‌های کسب و کار بسیاری در آلمان وجود دارد؛ که می‌توانند هر ساله برای شما درآمدی عالی و زندگی‌ای فوق‌العاده فراهم آورند. در این نوشتار با دیماگی همراه باشید تا درباره مهاجرت به آلمان از سراسر جهان از طریق Chancenkarte یا کارت فرصت نکات مهمی بدانید.

Chancenkarte یا کارت فرصت چیست

آلمان اخیرا یک برنامه جدید برای جذب کارگران مهاجر ماهر راه‌اندازی کرده است. این برنامه که اصطلاحا Chancenkarte یا کارت فرصت نام دارد با استفاده از یک سیستم امتیازبندی به کسانی که به دنبال کار در آلمان هستند اجازه می‌دهد تا قبل از یافتن کار یا کارآموزی به این کشور نقل مکان کنند و پروسه کاریابی خود را از داخل خاک آلمان دنبال کنند.

متقاضیان باید کمتر از ۳۵ سال سن داشته باشند و همچنین مهارت‌های زبانی کافی برای زندگی در این کشور و دستکم ۳ سال تجربه حرفه‌ای را نیز در رزومه خود داشته باشند.

آنان همچنین باید به لحاظ مالی ثابت کنند که می‌توانند قبل از یافتن شغل، هزینه‌های زندگی را برای مدت زمانی که در آلمان هستند، پرداخت کنند.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy